This Industrial Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1 3rd St
Aberdeen, SD 57401

Building Class C
Lot Size 0.73 AC
Rentable Building Area 27,220 SF
No. Stories 1
Year Built/Renovated 1920/2023
Parking Ratio 0.44/1,000 SF
Zoning I-2

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
8849
Land Assessment
$72,743
Improvements Assessment
$204,579
Total Assessment
$277,322
  • Listing ID: 30723817

  • Date on Market: 1/22/2024

  • Last Updated:

  • Address: 1 3rd St, Aberdeen, SD 57401