Log In/Sign Up
Your email has been sent.
1009 E Houston St
Cleveland, TX 77327

Building Size
5,200 SF
Year Built
2006
Percent Leased
52%
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Building FAR
0.28
Lot Size
0.43 AC
Opportunity Zone
Yes
Property Taxes
| Parcel Number | 007440-000190-014 | Improvements Assessment | $371,600 |
| Land Assessment | $124,440 | Total Assessment | $496,040 |
Property Taxes
Parcel Number
007440-000190-014
Land Assessment
$124,440
Improvements Assessment
$371,600
Total Assessment
$496,040
1 of 2
Videos
Matterport 3D Exterior
Matterport 3D Tour
Photos
Street View
Street
Map