This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1011 1st St E
Park Rapids, MN 56470

Building Size
9,232 SF
Building Class
C
Year Built
1975
Percent Leased
86%
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
32.24.05500
Land Assessment
$178,600
Improvements Assessment
$357,200
Total Assessment
$535,800
  • Listing ID: 39474133

  • Date on Market: 2/18/2026

  • Last Updated:

  • Address: 1011 1st St E, Park Rapids, MN 56470