This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1025 Main St
Delano, CA 93215
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Building Size
2,650 SF
Building Class
C
Year Built
1920
Building Height
1 Story
Building FAR
0.71
Lot Size
0.09 AC
Zoning
DC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
038-200-03-00-2
Land Assessment
$30,718
Improvements Assessment
$151,330
Total Assessment
$182,048
  • Listing ID: 8320489

  • Date on Market: 7/25/2017

  • Last Updated:

  • Address: 1025 Main St, Delano, CA 93215