This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

103 N Vineyard St
Sinton, TX 78387
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Service Station
Building Size
558 SF
Building Class
C
Year Built/Renovated
1930/2015
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.04
Lot Size
0.35 AC
Frontage
93’ on N Vineyard Ave

Amenities

  • Corner Lot
  • Pylon Sign

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
45155
Land Assessment
$38,304
Improvements Assessment
$94,847
Total Assessment
$133,151
  • Listing ID: 11504319

  • Date on Market: 2/6/2018

  • Last Updated:

  • Address: 103 N Vineyard St, Sinton, TX 78387