This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1045-1053 Summit Dr
Middletown, OH 45042
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Property Subtype
Medical
Building Size
10,500 SF
Building Class
B
Year Built
1990
Tenancy
Multiple
Building Height
2 Stories
Typical Floor Size
5,250 SF
Building FAR
0.12
Lot Size
2.00 AC

Multiple
  • Q6531-073-000-055
  • Q6531-073-000-051
  • Q6531-073-000-052
  • Q6531-073-000-054
  • Q6531-073-000-053
Land Assessment
$52,500
Improvements Assessment
$188,490
Total Assessment
$240,990
  • Listing ID: 3676021

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 1045-1053 Summit Dr, Middletown, OH 45042