This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

107 E Washington St
Quincy, FL 32351

Building Size
6,600 SF
Building Class
C
Year Built
1940
Tenancy
Multiple
Building Height
2 Stories
Typical Floor Size
5,000 SF
Building FAR
1.26
Lot Size
0.12 AC
Zoning
C

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
3-07-2N-3W-0730-00000-0950
Land Assessment
$32,960
Improvements Assessment
$299,322
Total Assessment
$332,282
  • Listing ID: 24686308

  • Date on Market: 12/17/2021

  • Last Updated:

  • Address: 107 E Washington St, Quincy, FL 32351