This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

119 Gaither St
Mocksville, NC 27028
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Bank
Building Size
4,344 SF
Building Class
B
Year Built
1980
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.17
Lot Size
0.58 AC
Zoning
TC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
I4-130-C0-008
Land Assessment
$219,550
Improvements Assessment
$348,650
Total Assessment
$568,200
  • Listing ID: 11919570

  • Date on Market: 3/14/2018

  • Last Updated:

  • Address: 119 Gaither St, Mocksville, NC 27028