This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1209 Highway 51 NE
Steinhatchee, FL 32359

Building Size
8,000 SF
Building Class
C
Year Built
2003
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.16
Lot Size
1.15 AC
Frontage
250’ on Riverside Dr

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
25-09-09-09793-000
Land Assessment
$171,250
Improvements Assessment
$527,440
Total Assessment
$698,690
  • Listing ID: 24017801

  • Date on Market: 9/1/2021

  • Last Updated:

  • Address: 1209 Highway 51 NE, Steinhatchee, FL 32359