This Land Property is no longer advertised on LoopNet.com.

121 Wilmar Pl
Paso Robles, CA 93446
Land For Sale · 10.00 AC

• Winery or Vineyard
Total Lot Size 10.00 AC
Zoning C-2PV

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
009-631-024
Land Assessment
$4,232,009
Improvements Assessment
$11,700,000
Total Assessment
$15,932,009
  • Listing ID: 7655575

  • Date on Market: 6/13/2017

  • Last Updated:

  • Address: 121 Wilmar Pl, Paso Robles, CA 93446