This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1216 E Antigo St
Stamps, AR 71860
SONIC · Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Fast Food
Building Size
1,208 SF
Building Class
C
Year Built
1997
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.06
Lot Size
0.43 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
701-02238-C
Land Assessment
$3,370
Improvements Assessment
$54,340
Total Assessment
$57,710
  • Listing ID: 39180347

  • Date on Market: 1/22/2026

  • Last Updated:

  • Address: 1216 E Antigo St, Stamps, AR 71860