This Land Property is no longer advertised on LoopNet.com.

FM 3436
Dickinson, TX 77539
Tract 2 of 2 · Land For Sale · 9.61 AC

• Warehouse
Total Lot Size 9.61 AC
No. Stories 1
Zoning Open

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
5755-0000-0008-001
Land Assessment
$597,300
Improvements Assessment
$696,400
Total Assessment
$1,293,700
  • Listing ID: 9724520

  • Date on Market: 10/24/2017

  • Last Updated:

  • Address: FM 3436, Dickinson, TX 77539