This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

13200 SE McGillivray Blvd
Vancouver, WA 98683
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
2,753 SF
Building Class
C
Year Built
1988
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
2,753 SF
Building FAR
0.13
Lot Size
0.50 AC
Zoning
MD

Amenities

  • 24 Hour Access

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
114729-458
Land Assessment
$185,100
Improvements Assessment
$635,300
Total Assessment
$820,400
  • Listing ID: 35810869

  • Date on Market: 5/9/2025

  • Last Updated:

  • Address: 13200 SE McGillivray Blvd, Vancouver, WA 98683