This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1351 S B St
Elwood, IN 46036
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Storefront
Building Size
4,000 SF
Building Class
C
Year Built
1960
Building Height
1 Story
Building FAR
0.46
Lot Size
0.20 AC
Frontage
82’ on S B St

Parcel Number
48-04-16-101-100.000-027
Land Assessment
$17,600
Improvements Assessment
$106,300
Total Assessment
$123,900
  • Listing ID: 6830035

  • Date on Market: 4/18/2017

  • Last Updated:

  • Address: 1351 S B St, Elwood, IN 46036