Log In/Sign Up
Your email has been sent.
1387 Cleveland Ave
Atlanta, GA 30344

Building Size
1,688 SF
Building Class
C
Year Built
1930
Price
$224,900
Price Per SF
$133.23
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
1,688 SF
Building FAR
0.17
Lot Size
0.23 AC
Zoning
CR
Parking
7 Spaces (4.15 Spaces per 1,000 SF Leased)
Property Taxes
| Parcel Number | 14-0132-0002-038-0 | Improvements Assessment | $19,920 |
| Land Assessment | $31,520 | Total Assessment | $51,440 |
Property Taxes
Parcel Number
14-0132-0002-038-0
Land Assessment
$31,520
Improvements Assessment
$19,920
Total Assessment
$51,440
1 of 9
Videos
Matterport 3D Exterior
Matterport 3D Tour
Photos
Street View
Street
Map