This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

146 E Winding St
Lancaster, OH 43130
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Restaurant
Building Size
5,693 SF
Building Class
C
Year Built
1900
Building Height
1 Story
Building FAR
3.04
Lot Size
0.04 AC
Frontage
35’ on Winding St

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
05-35065-000
Land Assessment
$2,550
Improvements Assessment
$39,810
Total Assessment
$42,360
  • Listing ID: 11151621

  • Date on Market: 1/5/2018

  • Last Updated:

  • Address: 146 E Winding St, Lancaster, OH 43130