This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1413 N H St
Lompoc, CA 93436
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Fast Food
Building Size
3,750 SF
Building Class
A
LoopNet Rating
4 Star
Year Built
2016
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Building FAR
0.10
Lot Size
0.85 AC
Frontage
129’ on N H St

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
093-450-034
Land Assessment
$522,260
Improvements Assessment
$2,987,343
Total Assessment
$3,509,603
  • Listing ID: 4482038

  • Date on Market: 9/29/2016

  • Last Updated:

  • Address: 1413 N H St, Lompoc, CA 93436