This Land Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1601 N River Rd
Paso Robles, CA 93446
Land For Sale · 1.60 AC

• Self Storage
Total Lot Size 1.60 AC
No. Stories 1
Zoning M

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
025-501-010
Land Assessment
$232,114
Improvements Assessment
$1,644,677
Total Assessment
$1,876,791
  • Listing ID: 3998190

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 1601 N River Rd, Paso Robles, CA 93446