This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1620 Drum Corps Dr
Menasha, WI 54952
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Storefront Retail/Office
Building Size
3,450 SF
Building Class
B
Year Built
2001
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.10
Lot Size
0.79 AC
Zoning
B3

Amenities

  • Freeway Visibility
  • Pylon Sign
  • Signage

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
121-0029-09
Land Assessment
$55,400
Improvements Assessment
$481,800
Total Assessment
$537,200
  • Listing ID: 3780755

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 1620 Drum Corps Dr, Menasha, WI 54952