This Land Property is no longer advertised on LoopNet.com.

0 Fishawk Blvd
Lithia, FL 33547
FISHHAWK LOT 7 · Land For Sale · 1.17 AC

• Restaurant
Total Lot Size 1.17 AC
Zoning PD-MU

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
U-21-30-21-98G-000000-00007.0
Land Assessment
$861,290
Improvements Assessment
$1,379,510
Total Assessment
$2,240,800
  • Listing ID: 3917993

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 0 Fishawk Blvd, Lithia, FL 33547