This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

1802 Edmond St
Saint Joseph, MO 64501
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
1,872 SF
Building Class
C
Year Built
1910
Building Height
2 Stories
Typical Floor Size
936 SF
Building FAR
0.15
Lot Size
0.28 AC
Zoning
CITY

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
06-2.0-09-003-004-162.000
Land Assessment
$1,920
Improvements Assessment
$17,720
Total Assessment
$19,640
  • Listing ID: 27120820

  • Date on Market: 11/15/2022

  • Last Updated:

  • Address: 1802 Edmond St, Saint Joseph, MO 64501