This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

192 Lafayette St
Ringgold, GA 30736
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
1,700 SF
Building Class
C
Year Built
1958
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
1,700 SF
Building FAR
0.09
Lot Size
0.43 AC
Zoning
RIN

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
00540-006
Land Assessment
$26,827
Improvements Assessment
$60,988
Total Assessment
$87,815
  • Listing ID: 3623467

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 192 Lafayette St, Ringgold, GA 30736