This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

202 E Wilcox Dr
Sierra Vista, AZ 85635
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
9,496 SF
Building Class
C
Year Built
1980
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
9,496 SF
Building FAR
0.08
Lot Size
2.71 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
105-10-037D
Land Assessment
$16,249
Improvements Assessment
$75,219
Total Assessment
$91,468
  • Listing ID: 3752691

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 202 E Wilcox Dr, Sierra Vista, AZ 85635