This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

200 N Main St
Four Oaks, NC 27524
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Storefront Retail/Residential
Building Size
4,500 SF
Building Class
C
Year Built/Renovated
1910/1945
Tenancy
Multiple
Building Height
2 Stories
Building FAR
1.48
Lot Size
0.07 AC
Zoning
COM
Frontage
106’ on Lassiter St

Amenities

  • Signage

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
08012028
Land Assessment
$17,070
Improvements Assessment
$118,570
Total Assessment
$135,640
  • Listing ID: 8095088

  • Date on Market: 7/12/2017

  • Last Updated:

  • Address: 200 N Main St, Four Oaks, NC 27524