This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

20759 E Central Ave
Blountstown, FL 32424
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Storefront Retail/Residential
Building Size
5,800 SF
Building Class
C
Year Built
1920
Tenancy
Single
Building Height
2 Stories
Building FAR
1.48
Lot Size
0.09 AC
Frontage
33’ on Central Ave

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
33-1N-08-1200-0003-0411
Land Assessment
$11,980
Improvements Assessment
$66,755
Total Assessment
$78,735
  • Listing ID: 7219844

  • Date on Market: 5/15/2017

  • Last Updated:

  • Address: 20759 E Central Ave, Blountstown, FL 32424