This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

215 W 5th St
Adel, GA 31620
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Auto Repair
Building Size
1,500 SF
Building Class
C
Year Built
2000
Building Height
1 Story
Building FAR
0.18
Lot Size
0.19 AC
Zoning
WLI
Frontage
61’ on W 5th St

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
A007-110
Land Assessment
$18,488
Improvements Assessment
$14,970
Total Assessment
$33,458
  • Listing ID: 3795871

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 215 W 5th St, Adel, GA 31620