This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

2427 Gabel Rd
Billings, MT 59102
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Building Size
10,000 SF
Building Class
B
Year Built
2008
Building Height
1 Story
Building FAR
0.08
Lot Size
3.00 AC
Zoning
CI

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
03-0926-13-1-04-01-0000
Land Assessment
$816,949
Improvements Assessment
$1,049,251
Total Assessment
$1,866,200
  • Listing ID: 3648778

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 2427 Gabel Rd, Billings, MT 59102