This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

24260 State Road 37 N
Noblesville, IN 46060
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Freestanding
Building Size
23,000 SF
Building Class
B
Year Built
2001
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Building FAR
0.41
Lot Size
1.28 AC
Zoning
C-2

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
29-04-31-000-010.000-017
Land Assessment
$37,400
Improvements Assessment
$426,200
Total Assessment
$463,600
  • Listing ID: 12570957

  • Date on Market: 5/15/2018

  • Last Updated:

  • Address: 24260 State Road 37 N, Noblesville, IN 46060