This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

300 S Lake Ave
Gothenburg, NE 69138
Sod House Museum · Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Freestanding
Building Size
1,416 SF
Building Class
C
Year Built
1988
Building Height
1 Story
Building FAR
0.01
Lot Size
3.00 AC

Parcel Number
24-0182707
Land Assessment
$32,670
Improvements Assessment
$56,750
Total Assessment
$89,420
  • Listing ID: 16230649

  • Date on Market: 6/4/2019

  • Last Updated:

  • Address: 300 S Lake Ave, Gothenburg, NE 69138