This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

3200 N White Sands Blvd
Alamogordo, NM 88310
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Restaurant
Building Size
9,066 SF
Building Class
C
Year Built
1984
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.21
Lot Size
1.00 AC
Zoning
Commercial - Commercial
Frontage
140’ on White Sands Blvd

Parcel Number
R018979
Land Assessment
$65,807
Improvements Assessment
$97,688
Total Assessment
$163,495
  • Listing ID: 24424036

  • Date on Market: 11/4/2021

  • Last Updated:

  • Address: 3200 N White Sands Blvd, Alamogordo, NM 88310