This Land Property is no longer advertised on LoopNet.com.

Manchester Rd
Akron, OH 44319
Land For Sale · 4.30 AC

• Strip Center
Total Lot Size 4.30 AC
No. Stories 1

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
19-09614
Land Assessment
$572,859
Improvements Assessment
$1,241,968
Total Assessment
$1,814,827
  • Listing ID: 17772017

  • Date on Market: 11/20/2019

  • Last Updated:

  • Address: Manchester Rd, Akron, OH 44319