This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

33-35 Garrett Rd
Upper Darby, PA 19082
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Restaurant
Building Size
5,000 SF
Building Class
C
Year Built
1920
Building Height
2 Stories
Building FAR
1.88
Lot Size
0.06 AC
Frontage
32’ on Garrett Rd

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
16-05-00372-00
Land Assessment
$31,120
Improvements Assessment
$288,550
Total Assessment
$319,670
  • Listing ID: 3643250

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 33-35 Garrett Rd, Upper Darby, PA 19082