This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

3305 Highway 64
Eads, TN 38028
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Building Size
4,080 SF
Building Class
C
Year Built
1989
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.02
Lot Size
4.44 AC
Zoning
B2
Frontage
500’ on Highway 64

Amenities

  • Freeway Visibility
  • Restaurant
  • Air Conditioning

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
085-011.18
Land Assessment
$177,600
Improvements Assessment
$194,680
Total Assessment
$372,280
  • Listing ID: 4912222

  • Date on Market: 11/15/2016

  • Last Updated:

  • Address: 3305 Highway 64, Eads, TN 38028