This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

332 S Bickett Blvd
Louisburg, NC 27549
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Restaurant
Building Size
2,901 SF
Building Class
B
Year Built/Renovated
1993/1998
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.06
Lot Size
1.11 AC
Zoning
B 2
Parking
57 Spaces
Frontage
169’ on S Bickett Blvd

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
028517
Land Assessment
$698,460
Improvements Assessment
$212,690
Total Assessment
$911,150
  • Listing ID: 6557516

  • Date on Market: 3/31/2017

  • Last Updated:

  • Address: 332 S Bickett Blvd, Louisburg, NC 27549