This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

38 W Main St
Logan, OH 43138

Building Size
12,788 SF
Building Class
C
Year Built
1980
Tenancy
Multiple
Building Height
2 Stories
Building FAR
1.84
Lot Size
0.16 AC
Zoning
C - Commercial
Frontage
75’ on West Main Street

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
04-000272.0000
Land Assessment
$25,870
Improvements Assessment
$47,440
Total Assessment
$73,310
  • Listing ID: 26301662

  • Date on Market: 8/1/2022

  • Last Updated:

  • Address: 38 W Main St, Logan, OH 43138