This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

4002 W 8th St
Yankton, SD 57078
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Building Size
1,680 SF
Building Class
C
Year Built
2015
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.04
Lot Size
1.00 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
09.015.100.080
Land Assessment
$187,600
Improvements Assessment
$267,300
Total Assessment
$454,900
  • Listing ID: 3737353

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 4002 W 8th St, Yankton, SD 57078