This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

408 Main St
New Boston, IL 61272
The Barn · Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Building Size
5,041 SF
Building Class
C
Building FAR
0.25
Lot Size
0.47 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
07-08-31-220-012
Land Assessment
$2,715
Improvements Assessment
$49,810
Total Assessment
$52,525
  • Listing ID: 7133460

  • Date on Market: 5/9/2017

  • Last Updated:

  • Address: 408 Main St, New Boston, IL 61272