This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

408 Maple Dr
Vidalia, GA 30474
Office Property For Sale

Attachments

Floor Plan

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
3,128 SF
Building Class
C
Year Built
1999
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
3,128 SF
Building FAR
0.08
Lot Size
0.92 AC
Zoning
RESIDENTIA

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
C28A-086
Land Assessment
$35,734
Improvements Assessment
$77,888
Total Assessment
$113,622
  • Listing ID: 3639737

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 408 Maple Dr, Vidalia, GA 30474