This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

411 E North Blvd
Leesburg, FL 34748
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Freestanding
Building Size
1,458 SF
Building Class
C
Year Built
1956
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.14
Lot Size
0.24 AC
Zoning
C-2
Parking
11 Spaces (7.54 Spaces per 1,000 SF Leased)
Frontage
74’ on North Blvd

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
23-19-24-0004-000-09400
Land Assessment
$90,616
Improvements Assessment
$110,246
Total Assessment
$200,862
  • Listing ID: 3645761

  • Date on Market: 9/23/2016

  • Last Updated:

  • Address: 411 E North Blvd, Leesburg, FL 34748