This Industrial Property is no longer advertised on LoopNet.com.

415 Gregg Ave
Reading, PA 19611

Building Class C
Lot Size 0.18 AC
Rentable Building Area 4,860 SF
No. Stories 1
Year Built 1997
Tenancy Single

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
18-5306-49-55-5120
Land Assessment
$13,600
Improvements Assessment
$123,200
Total Assessment
$136,800
  • Listing ID: 33246752

  • Date on Market: 9/20/2024

  • Last Updated:

  • Address: 415 Gregg Ave, Reading, PA 19611