This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

4151 E Ashlan Ave
Fresno, CA 93726
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Building Size
1,521 SF
Year Built
2003
Building Height
1 Story
Building FAR
0.04
Lot Size
0.88 AC
Zoning
CC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
428-300-38
Land Assessment
$508,543
Improvements Assessment
$1,148,326
Total Assessment
$1,656,869
  • Listing ID: 27735258

  • Date on Market: 2/11/2023

  • Last Updated:

  • Address: 4151 E Ashlan Ave, Fresno, CA 93726