This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

4232 Highway 6 N
Houston, TX 77084
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Fast Food
Building Size
3,168 SF
Building Class
C
Year Built
1987
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.09
Lot Size
0.79 AC
Zoning
Commercial
Frontage
77’ on Hwy 6

Parcel Number
1157040010002
Land Assessment
$343,640
Improvements Assessment
$456,360
Total Assessment
$800,000
  • Listing ID: 32323992

  • Date on Market: 7/2/2024

  • Last Updated:

  • Address: 4232 Highway 6 N, Houston, TX 77084