This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

4263 Perkins Rd
Baton Rouge, LA 70808
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Building Size
1,500 SF
Year Built
1985
Building Height
1 Story
Building FAR
0.01
Lot Size
2.69 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
00856797
Land Assessment
$123,984
Improvements Assessment
$327,953
Total Assessment
$451,937
  • Listing ID: 13581997

  • Date on Market: 8/23/2018

  • Last Updated:

  • Address: 4263 Perkins Rd, Baton Rouge, LA 70808