This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

432 SE Dorion Ave
Pendleton, OR 97801
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Storefront
Building Size
15,000 SF
Building Class
C
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.23
Lot Size
1.47 AC
Zoning
M-1

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
111618
Land Assessment
$216,180
Improvements Assessment
$167,310
Total Assessment
$383,490
  • Listing ID: 11539711

  • Date on Market: 2/9/2018

  • Last Updated:

  • Address: 432 SE Dorion Ave, Pendleton, OR 97801