This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

433 Telegraph Rd
Alloway, NJ 08001
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Bar
Building Size
4,000 SF
Year Built
1975
Building Height
1 Story
Building FAR
0.02
Lot Size
4.60 AC
Frontage
200’ on Telegraph Rd.

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
01-00062-0000-00002-01
Land Assessment
$66,500
Improvements Assessment
$421,600
Total Assessment
$488,100
  • Listing ID: 23846845

  • Date on Market: 8/5/2021

  • Last Updated:

  • Address: 433 Telegraph Rd, Alloway, NJ 08001