This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

4387 FM 515
Emory, TX 75440
Lake Fork Firearms · Retail Property For Sale

Building Size
3,832 SF
Year Built
2012
Tenancy
Single
Building Height
1 Story
Building FAR
0.18
Lot Size
0.50 AC

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
R16332
Land Assessment
$22,358
Improvements Assessment
$141,542
Total Assessment
$163,900
  • Listing ID: 26802003

  • Date on Market: 10/7/2022

  • Last Updated:

  • Address: 4387 FM 515, Emory, TX 75440