This Retail Property is no longer advertised on LoopNet.com.

440 Baldwin St
Meadville, PA 16335
Retail Property For Sale

Property Facts

Property Type
Retail
Property Subtype
Restaurant
Building Size
1,278 SF
Building Class
C
Building Height
1 Story
Building FAR
0.06
Lot Size
0.46 AC
Parking
22 Spaces
Frontage
98’ on Baldwin St

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
32-0-015937
Land Assessment
$6,750
Improvements Assessment
$13,106
Total Assessment
$19,856
  • Listing ID: 3752883

  • Date on Market: 9/24/2016

  • Last Updated:

  • Address: 440 Baldwin St, Meadville, PA 16335