This Office Property is no longer advertised on LoopNet.com.

464 S Stark Hwy
Weare, NH 03281
Office Property For Sale

Property Facts

Property Type
Office
Building Size
732 SF
Building Class
C
Year Built
1980
Building Height
1 Story
Typical Floor Size
732 SF
Building FAR
0.01
Lot Size
2.75 AC
Zoning
COMMER

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
WEAR-000412-000000-000176
Land Assessment
$141,600
Improvements Assessment
$82,400
Total Assessment
$224,000
  • Listing ID: 13637904

  • Date on Market: 8/30/2018

  • Last Updated:

  • Address: 464 S Stark Hwy, Weare, NH 03281