This Industrial Property is no longer advertised on LoopNet.com.

4744 US Highway 21
Hamptonville, NC 27020

Building Class C
Lot Size 9.97 AC
Rentable Building Area 21,154 SF
No. Stories 1
Year Built 2000
Zoning MM2

Utilities

  • Water

Property Taxes

Property Taxes

Parcel Number
115954
Land Assessment
$107,461
Improvements Assessment
$210,640
Total Assessment
$318,101
  • Listing ID: 29169602

  • Date on Market: 8/2/2023

  • Last Updated:

  • Address: 4744 US Highway 21, Hamptonville, NC 27020