Log In/Sign Up
Your email has been sent.
518 W North 1st St
Seneca, SC 29678

Building Size
15,000 SF
Year Built/Renovated
1961/2016
Percent Leased
50%
Tenancy
Multiple
Building Height
1 Story
Building FAR
0.34
Lot Size
1.01 AC
Zoning
Planing/commercial - Commercial
Parking
63 Spaces (8.4 Spaces per 1,000 SF Leased)
Frontage
Amenities
- Courtyard
- Signage
- Storage Space
- Air Conditioning
Property Taxes
| Parcel Number | 520-27-01-005 | Improvements Assessment | $4,502 |
| Land Assessment | $3,764 | Total Assessment | $8,266 |
Property Taxes
Parcel Number
520-27-01-005
Land Assessment
$3,764
Improvements Assessment
$4,502
Total Assessment
$8,266
1 of 7
Videos
Matterport 3D Exterior
Matterport 3D Tour
Photos
Street View
Street
Map